logo
Stathelle
overlag

Bamble kommune følger med på utviklingen i Godafass-grunnstøtingen

Printer
Bamble kommune følger nøye med på utviklingen i Godafoss-grunnstøtingen. Kommunen er i beredskap dersom noe mer skulle skje, men det er foreløpig ikke noe dramatikk i dette.

Brannsjef Morten Meen Gallefos er kommunens representant i IUA Telemark (Interkommunalt utvalg mot akutt forurensing i Telemark) som holder kontakt med IUA Østfold.

- Foreløpig følger vi bare med på situasjonen, men er samtidig i beredskap dersom noe skulle se. På nåværende tidspunkt er det absolutt ingen grunn til å dramatisere dette, beroligere brannsjef Morten Meen Gallfos.

For mer info:

Kystverket 

http://www.fredrikstad.kommune.no/

Publisert
18.02.2011
Sist endret
23.12.2011
Del |

Kontakt oss

Sentralbord: 35 96 50 00

Postadresse
Postboks 80, 3993 Langesund
Besøksadresse
Rådhuset, Kirkeveien 12, Langesund

Servicetorget hjelper deg

postm...@bamble.kommune.no

BEREDSKAP

Webredaktør: Robert Lien Pettersen    Webmaster: Tor Holm     Information in English  Tysk flagg           Org.nr.: 940 244 145                      Kommunenr. 0814