Halen gård leies ut til eksterne leietakere, og lokalene egner seg til både kurs, konfirmasjoner, bryllup med mer.
Bamble kommune vurderer å bygge om/oppruste Halen gård for å ta denne i bruk til opplæringssenter/politiske møter. Dette innebærer installasjoner som ikke er forenlig med utleie til selskaper og andre arrangementer.
Det er nå bestemt at utleie til private/eksterne leietakere vil skje ut året 2012. Etter dette vil vi ikke leie ut lokalene, inntil fremtidsplanene for bygget er avklart.
Halen gård er et tradisjonsrikt, særpreget og praktisk sted å arrangere møter og kurs. Vi har muligheten til å tilby kurslokale for 75 personer. Av audio-visuelt utstyr har vi overheadprosjektor, flip-over, tavler, TV/video, videokanon, DVD-spiller, surroundanlegg, CD-spiller, mikrofoner etc.
Vårt elegante bibliotek som rommer 12 personer
Bilder fra Halen gård
Enhver som har noe stort å feire, ønsker selvsagt at det skal bli vellykket. Halen gård som selskapslokale har atmosfære som inviterer til feststemning. Som selskapslokale er maksantallet satt til 75 personer.
Ta kontakt med sekretær Ellen Thorsen for mer informasjon,
tlf :35 96 53 23
Adresse: Skarpenordveien 23, 3970 Langesund.